banner
Elektromos karbantartó

Mi nem csupán egy munkát ajánlunk, hanem olyan munkahelyet kínálunk a Greiner Bio-One-nál, ahol otthon érezheti magát.
Munkatársaink előremutató ötletekkel alakítják a jövőt. Csapatjátékosok, akik megosztják a tudásukat és támogatják az újszerű gondolkodást. Olyan emberek, akik felszabadultan élik az életüket és büszkék arra, hogy erőfeszítéseik hasznosak és eredményesek. A Greiner Bio-One az egyik vezető vállalat a biotechnológia, a diagnosztikai tudományok, a gyógyászati termékek terén csakúgy, mint a kutatásban. Annak érdekében, hogy a versenyben továbbra is élen járjunk, nyitva áll az ajtónk azok előtt, akik tenni akarnak, akik eredményeket érnek el, valamint a rejtett tehetségek előtt.

Greiner Bio-One Kft., HU, Mosonmagyaróvár
Nem jár üzleti utazással
2022.05.16
Teljes munkaidő
nem szükséges tapasztalat

Feladatok

- Automata gyártósorok, összeszerelő berendezések elektronikus vagy mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása
- A javításhoz szükséges alkatrészek beazonosítása
- A gépek és berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
- Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése tervezet alapján
- Gépek és berendezések eseti karbantartása

Elvárások

- 3 műszakos munkarend vállalása
- Elektromos vagy gépészeti szakirányú végzettség (szakmunkás/technikus)
- Pneumatikai ismeretek
- Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
- Rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
- Jó problémamegoldó képesség
-  Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előny:
- Célgép, gépgyártásban szerzett tapasztalat
- Automatizált gyártósoroknál szerzett 3-5 év tapasztalat
- Automatizálásban szerzett tapasztalat
- PLC programozási ismeretek (SIEMENS)
- Angol vagy német alap nyelvtudás

Amit kínálunk

39000099|1007002|39000101|1007004|39000093|1007000|39000091

- 13.havi fizetés, hűségprémium, egyéb ösztönző juttatások
- Útiköltség térítés
- Élet- és balesetbiztosítás
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Érdekes, kihívást jelentő feladatok
- Fejlődési lehetőség
- Veszélyhelyzetben is biztos munkahely

Kapcsolattartási adatok

banner

Molnár-Grósz Mária

+36 96 887 862

banner
counter-image