banner
Referent/ka zákaznického servisu

Přidejte se k firmě, která ve světě letadel opravdu něco znamená.
Greiner aerospace poskytuje ucelené služby v oblasti pohodlného a stylového sezení v letadlech. Jsme schopni uspokojit veškeré potřeby svých zákazníků, ať už se jedná o přepravu na delší nebo kratší vzdálenosti, od ekonomické až po první třídu. Máme globální zastoupení v pěti lokalitách na třech různých kontinentech a snažíme se nabízet svým zákazníkům nejmodernější produkty a materiály. Jsme jediným kontaktem, který naši zákazníci potřebují po celou dobu životnosti svých sedadel.
Na základě zkušeností z předchozích let předpokládáme trend růstu trhu i v budoucnosti. Proto neustále hledáme věrné a motivované zaměstnance, kteří si budou rádi rozšiřovat své znalosti a přijímat výzvy spojené s trhem a požadavky zákazníků.

Referent/ka zákaznického servisu
Greiner Aerospace spol. s r.o., CZ, Nýrsko
20
1.11.2019
Plný úvazek
1-2 roky profesní zkušenosti výhodou

Co Vás čeká

Komunikace s oddělením prodeje u zahraničních poboček (Rakousko, Čína, Amerika). Zadávání zakázek, cen a nových artiklů do systému SAP. Podpora zákazníků a řešení jejich potřeb. Kontrola portálů.

Požadujeme anglický jazyk na komunikativní úrovni. Příjemné vystupování, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost. MS Office(Word, Excel).

Co vám můžeme nabídnout

5 týdnů dovolené, doprava firemní + dopravné, dotované stravování za 25Kč, příspěvek na dovolenou 10000Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění, flexi poukázky, vstupenky do bazénu, firemní akce (letní, vánoční párty)

counter-image