banner
Mi nem csupán egy munkát ajánlunk, hanem olyan munkahelyet kínálunk a Greiner Bio-One-nál, ahol otthon érezheti magát.

Munkatársaink előremutató ötletekkel alakítják a jövőt. Csapatjátékosok, akik megosztják a tudásukat és támogatják az újszerű gondolkodást. Olyan emberek, akik felszabadultan élik az életüket és büszkék arra, hogy erőfeszítéseik hasznosak és eredményesek. A Greiner Bio-One az egyik vezető vállalat a biotechnológia, a diagnosztikai tudományok, a gyógyászati termékek terén csakúgy, mint a kutatásban. Annak érdekében, hogy a versenyben továbbra is élen járjunk, nyitva áll az ajtónk azok előtt, akik tenni akarnak, akik eredményeket érnek el, valamint a rejtett tehetségek előtt.

Karbantartó
Greiner Bio-One Kft., HU, Mosonmagyaróvár
Nem jár üzleti utazással
Azonnal
Teljes munkaidő
3-5 év szakmai tapasztalat

Feladatok

  • Automata gyártósorok, fröccsöntő gépek, összeszerelő berendezések elektronikus, mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása
  • A javításhoz szükséges alkatrészek beazonosítása
  • A gépek és berendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Tervszerű megelőző karbantartások elvégzése terv alapján
  • Gépek és berendezések eseti karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középszintű elektronikai végzettség (pl. villanyszerelő, műszerész, mechatronikus, stb...)
  • Automatizált gyártósoroknál szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Pneumatikai ismeretek
  • Műszaki érzék
  • Érzékelők, jeladók, motorok, motorvezérlők ismerete
  • Rugalmas munkavégzés csapatban és önállóan is
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Juttatások

1007002|1007004|1007010|39000093|1007008

Kapcsolattartási adatok

banner

Péter-Varga Ildikó

+36 96 887-862

banner
counter-image